Kategorie
Duchowni

Zmarł ks. Krzysztof Zdrojewski

W dniu 14 listopada 2020 r. w wieku 57 lat zmarł proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Koźlinach ksiądz Krzysztof Zdrojewski.

13 odpowiedzi na “Zmarł ks. Krzysztof Zdrojewski”

Będzie nam brakować był wspaniałym Księdzem nauczycielem 😥 Na zawsze w Naszych Sercach 😥😥

Za katechezy, za kazde kazanie Boze, za wspolnie spedzony czas jaki poswiecales kazdemu, wspolne pielgrzymowanie i kazde slowo wsparcia, za to ze byles dla kazdego i kazdego rownie traktowales, dziekujemy Tobie i Bogu ,ze mielismy okazje poznac Ciebie. Kazdy Twoj gest, slowa i mysli jakie przekazales, wspolnie spedzony czas pozostanie w naszej pamieci. Niech Bog otwarzy Bramy Niebios dla Ciebie i niech Aniolowie na rekach Cie niosa. Do zobaczenia kiedys tam … spoczywaj w spokoju

20 lat temu ks. Krzysztof odszedł z naszej parafii Dobrego Pasterza w Gdyni. Z wielu księży ,którzy tu byli i odeszli pamieta się najbardziej ks. Krzysztofa. Każdego zauważył, porozmawiał, był przyjacielski i miało się wrażenie ,że to kolega a nie ksiądz. Wiadomość o jego odejściu jest szokiem. Taki jeszcze młody… Bog zapłac, że mogliśmy Cie znać, i, ze dawałeś ludziom tyle radości. żyj w pokoju, będziemy o Tobie pamiętać i sie modlić.

odszedl wielki czlowiek , wspanialy ksiadz , madry kaznodzieja. Jego aura jest i zostanie niepowtarzalna .Niema takich slow , ktorymi mozna konkretnie opisac ks. Krzysztofa ,wspanialy gospodarz , to co zostawil po sobie bedzie trwalo jeszcze przez dlugie pokolenia.
Dziekujemy za te wspaniale wskazowki , ktore otrzymalismy , za Ciebie ze byles .
Serdeczne wyrazy wspolczucia Rodzinie Panstwa Zdrojewskich , oraz mieszkancom Krzywego Kola i Kozlin.
Niech spoczywa w pokoju.

Dlaczego nikt nie poda przyczyny śmierci? Czy 57 letni kapłan mógł umrzeć śmiercią naturalną?
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Dziękujemy za wszystko.
Byłeś księdzem, poetą, historykiem, budowlańcem, dobrym człowiekiem. Dobrym gospodarzem. Spoczywaj w pokoju Nasz Księże Proboszczu. 😪

Dodaj kondolencje

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *